مشکل کسری قطعات خودرو را حل می‌کنیم

- اخبار اقتصادی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  معصوم نجفیان با اشاره به کسری چند قطعه دارای فناوری پیشرفته یا های‌تک که فناوری آن در اختیار یک منبع خارجی است، اظهارداشت: نبود این قطعات موجب ناقص ماندن تعدادی از محصولات گروه سایپا شده که با برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته، در حال تأمین قطعات مذکور هستیم و این خودروها به‌محض رفع کسری، تحویل مشتریان خواهند شد.

وی افزود:  باتوجه به شعار امسال یعنی رونق تولید، گروه سایپا باهدف حفظ جریان تولید، جلوگیری از توقف خطوط و فعالیت زنجیره تأمین، مأموریت تولیدی خود را به‌اجرا درآورده و از ابتدای سال تاکنون به‌دلیل دستیابی به بالاترین تیراژ تولید، توانسته جایگاه خودروساز برتر کشور را از آن خود کند.

رئیس هیأت‌مدیره گروه خودروسازی سایپا بابیان این‌که کمبود چند قطعه برخوردار از فناوری پیشرفته، به‌دلیل تحریم‌ها و محدودیت‌های رخ داده، افزود: باتوجه به جلسات مستمر مدیریت گروه سایپا و سازندگان فعال در زنجیره تأمین، این مشکل تحت پایش و کنترل قرار دارد و تلاش ما این است که بتوانیم در کمترین زمان ممکن، خودروهای موجود در پارکینگ‌ها را به سطح تجاری برسانیم.

نجفیان گفت: اقدام سایپا در تولید بدون وقفه محصولات، موجب استفاده کامل از زمان و بهره‌وری ناشی از تولید شده و از توقف فعالیت زنجیره تأمین نیز جلوگیری کرده است.

سایپا پویش ملی داخلی‌سازی قطعات خودرو را راه‌اندازی کرد
شکست سیاست وزارت صنعت در قیمت‌گذاری خودرو 5 درصد زیر حاشیه بازار
تعهدات معوق خودروسازان به 300 هزار دستگاه خودرو رسید
تکذیب خرید زمین در کوهک چیتگر توسط ایران خودرو
آغاز فروش فوری 2 محصول ایران خودرو از امروز شنبه 28 اردیبهشت


انتهای پیام/

برچسب ها:

بازار