پذیرش تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی تمدید می‌شود

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، محمد حسین امید رئیس دانشگاه علمی کاربردی در جشن آغاز تحصیل دانشجویان ورودی جدید دانشگاه علمی کاربردی استان تهران که بعدازظهر امروز در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد، گفت: بزرگترین جمع دانشجویی جدید راشرکت می کنم از انتخاب شما برای تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی تبریک می گویم نخستین ویژگی این دانشگاه این است که در حوزه مهارتی خاص ارائه می دهد همچنین آموزش های شما دانشجویان در محیط کار انجام می شود و در زمان فارع التحصیلی کارفرما و کارشناس هستید.
وی افزود: ویژگی دیگر این دانشگاه تنوع رشته های تحصیلی است که نزدیک به ۸۰۰ رشته و ۸۰۰ دوره تک پودمان وجود دارد که منحصر به فرد بوده و در هیچ دانشگاه دیگری نیست.
امید افزواضافه کرد: از زمان ورود به دانشگاه به دنبال کسب و کارباشید چراکه برای پیاده سازی ایده های شما برنامه ریزی شده است چون ما هدفمان در این دانشگاه تربیت کارمند نیست بلکه کارفرما تربیت می کنیم در سال های اخیر تحول بنیادی صورت گرفته است در واقع از نظر کیفیت آموزشی در بهترین شرایط قرار دارید و اکنون در حال بازنگری دروس هستیم و دارای ۱۵۰ مرکز نوآوری داریم.
رئیس دانشگاه علمی کاربردی تصریح کرد: شعار اصلی دانشگاه کیفیت است چون با توافقاتی که با کشور آلمان داشتیم دوره های آموزشی ۳ ماهه برای دانشجویان کارشناسی محیا شده است البته در این رابطه باید از هم اکنون زبان انگلیسی تحصیل کننو و زبان خارجی خود را بهبود ببخشند.
وی ادامه داد: رقبای ما اکنون در رسانه هایشان به ما فشار می آورند تا دوره های تخصصی این دانشگاه را در مرکز یا دانشگاه خود برگزار کنند من ۳۰ سال در رده های مختلف آموزش عالی خدمت کردم و همه دانشگاه های تراز اول را می شناسم و تجربه زیادی در آموزش دارم.
امید خاطر نشان کرد: در سال جاری ۹۴ درصد از دانشجویان ما از نسل جوان کشور هستند و ما به این موضوع افتخار می کنیم امروز راه برون رفت از مشکلات اشتغال دوره های مهارت افزایی و کارآفرینی در دانشگاه علمی کاربردی است که باید بگویم انتخاب شما درست بوده و پشیمان نخواهید شد.
امید ادامه داد: باید باور داشته باشید که مدرک تحصیلی به تنهایی کاربرد ندارد بلکه مهارت افزایی می تواند آینده شما را تضمین کند و همه بخش های کشور را پویا کنید.
رئیس دانشگاه علمی کاربردی گفت: ۷۵ درصد فارغ التحصیلان ما در رشته تحصیلی خود اشتغال دارند که این موضوع بسیار مهم است چون در ۳ سال قبل این آمار اشتغال ۲۰ درصد بود اکنون ما با همکاری شما قرار است آمار اشتغال خود را به بالای ۹۰ درصد برسانیم.
وی در پایان افزود: به زودی دانشجویانی که از ثبت نام عقب افتادند می توانند ثبت نام کرده و ادامه تحصیل بدهند، همچنین شما دانشجویان باید از ما انتقاد کنید و اگر کوتاهی در زمینه آموزش کردم از من به وزیر گلایه کنید.
انتهای پیام/