پرسپولیس را دو بر صفر می‌بریم

به گزارش مشرق، مسعود حجی‌زواره در پاسخ به این سوال که آیا طرفدار تیم فوتبال استقلال هم هست، اظهار داشت: استقلالی دو آتشه هستم و خیلی به این لباسی که به تن دارم می‌بالم. تیمم فردا (دوشنبه 22 دی ماه) دو بر صفر دربی را می برد.

مربی تیم تکواندوی استقلال در پاسخ به این سوال که آیا برگزاری لیگ تکواندو با تعداد بازی‌ها کمتر مناسب بود، عنوان کرد: همین که باز تکواندوکاران در کورس مسابقات قرار می‌گیرند، خیلی خوب بود. چون بچه‌ها برای حاضر شدن در رقابتها چند ماه تمرین می‌کنند و با آمادگی ایده‌آل وارد پیکارهای حساس لیگ می‌شوند. خدا را شکر که ورزشکاران در قالب مسابقات لیگ به میادین ورزشی بازگشتند. به خاطر اینکه امسال شرایط خاصی به خاطر بیماری کرونا در سراسر دنیا وجود دارد، باید بیشتر پروتکل‌های بهداشتی رعایت کنیم و به این علت است که مسابقات لیگ تکواندو طی دو هفته‌ برگزار می‌شود. 

بیشتر بخوانید:

مهاجمان استقلال تکلیف دربی را مشخص می‌کنند

دارنده مدال طلای بازی‌های آسیایی 2014 اینچئون با اشاره به اینکه استقلال برای نخستین بار است در لیگ تکواندو حضور یافته است، یادآور شد: یک تیم جوان را امسال برای شرکت در لیگ تکواندو جمع کردیم. امیدوارم در سال‌های آینده هم استقلال در لیگ تکواندو تیمداری کند و حضورش به صورت مداوم باشد. همچنین بتوانیم با یک برنامه‌ریزی خوب از رده سنی پایه‌ای نظیر خردسالان و نوجوانان، استعدادهای زیادی را در سالهای آینده به تکواندو ایران معرفی کنیم. 

حجی‌زاده در پاسخ به این سوال که تیم تکواندوی استقلال آیا تماشاگر دارد، خاطرنشان کرد: به خاطر بیماری کرونا تماشاگران اجازه ورود به سالن ندارند ولی اگر هواداران می‌توانستند در مسابقات لیگ حضور داشته باشند به طور حتم پرشور تر در سالن تکواندو حاضر می شدند و تیم مورد علاقه شان را تشویق می‌کردند.

برچسب ها:

ورزش