سه‌شنبه مبهم «یحیی» در پرسپولیس

به گزارش مشرق، شهرآورد نود و چهارم، روز گذشته با تساوی دو بر دو به اتمام رسید. این در حالی است که پرسپولیس تا دقیقه ۹۳ از حریف پیش بود اما نتوانست برتری را حفط کند.

پس از بازی و در نشست خبری، یحیی گل‌محمدی به حضور «مهدی رسول‌پناه» در ریاست هیات مدیره باشگاه اعتراض کرد و معتقد بود او در زمانی مدیرعاملی خود موجب شده تا چند بازیکن تاثیرگذار تیم جدا شوند و اکنون نباید در باشگاه پُست داشته باشد.

سرمربی پرسپولیس که روزهای پرفشاری را پشت سرمی‌گذارد، امروز قرار بود با «جعفر سمیعی» مدیرعامل و «ابراهیم شکوری» معاون باشگاه دیدار کند که گفته می‌شود به دلیل حضور نداشتن این دو نفر در ساختمان باشگاه، دیداری صورت نگرفته است.

همچنین برخی رسانه ها خبر از عدم حضور گل محمدی در تمرینات امروز پرسپولیس دادن که این مساله صحیح نبود و سرمربی سرخپوشان در ورزشگاه شهید کاظمی نیمی از بازیکنان را تمرین داد.  نیمی دیگر از بازیکنان نیز زیر نظر حمید مطهری در پژوهشگاه نفت تمرین کردند.

البته شنیده ها حاکی از آن است که گل محمدی در تمرین امروز مانند همیشه نقش موثری نداشته و بیشتر به خوش و بش با بازیکنان پرداخته است. بنظر می‌رسد این مربی جوان و موفق، سه‌شنبه مبهمی را سپری می‌کند. روزهای سختی که با جدایی بازیکنان تاثیر گذار از راه رسیده، سرمربی سرخپوشان را در شرایط سختی قرار داده است.

یحیی گل محمدی شب گذشته پس از تساوی مقابل استقلال تهران با انتقاد شدید از حضور مهدی رسول پناه در هیات مدیره باشگاه ۲ روز به وزارت ورزش فرصت داد تا سرپرست سابق باشگاه را برکنار کنند.

برچسب ها:

ورزش