دژپسند ناکارآمدترین وزیر اقتصاد جمهوری اسلامی ایران است

به گزارش مشرق، احمد نادری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، درباره استیضاح وزیر اقتصاد و امور دارایی در مجلس اظهار کرد: این استیضاح و با پیشنهاد بنده در مجلس شورای اسلامی مطرح شده که با ۱۰۲ امضا از سوی نمایندگان تقدیم هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی شده است.

بیشتر بخوانید:

۹ پرسش بورسی از وزیر اقتصاد

وی ادامه داد: مجلس به استیضاح آقای دژپسند وزیر اقتصاد دولت دوازدهم مصر است. این استیضاح ۱۱ محور دارد و منتظر هستیم که ببینیم هیئت‌رئیسه چه نتیجه‌ای درباره این استیضاح خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:

دژپسند ریزش بورس را گردن وزیر صمت انداخت

نماینده تهران در مجلس با بیان اینکه تمامی اعضای فراکسیون گام دوم انقلاب اسلامی موافق استیضاح وزیر اقتصاد هستند، گفت: اکثر نمایندگان مجلس معتقد هستند که آقای دژپسند ناکارآمد ترین وزیر اقتصاد جمهوری اسلامی ایران در این ۴۲ سال است.

نادری با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور و همچنین وضعیت نابسامانی بورس و بازار سرمایه، تصریح کرد: وزیر اقتصاد و امور دارایی دولت تدبیر و امید باید به نمایندگان مردم پاسخگو باشد و حتی معتقد هستیم که نه تنها آقای دژپسند باید استیضاح شود بلکه باید در دادگاه پاسخگوی اعمال خود باشد.

بیشتر بخوانید:

احضار دژپسند به مجلس در پی ادامه ریزش بورس

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: این استیضاح هفته گذشته تقدیم هیئت رئیسه مجلس شده است و نمایندگان مردم منتظر هستند ببینند هیئت رئیسه مجلس چه نتیجه‌ای نسبت به این استیضاح خواهد گرفت.

برچسب ها:

سیاسی