فناوری جدید چراغ‌های واکنشی فولکس واگن!

وبسایت چرخان: تکامل به سمت جلوی چراغ‌های خودروها هرروزه بیشتر از دیروز به چشم آمده و به همین مناسبت نیز، شرکت فولکس‌واگن مشغول کار بر روی چراغ‌های خودرویی به‌اصطلاح واکنشی LED است که نسل بعدی چراغ‌های ین شرکت را تشکیل خواهند داد.

فناوری جدید چراغ های واکنشی فولکس واگن!

به‌تازگی، فولکس‌واگن چراغ‌های جلو و عقبی را از یک خودروی نامعلومش به نمایش گذاشته است. چراغ‌هایی که علاوه بر روشن کردن دید راننده در جاده‌ها و با ترکیب سطوحی که نامش را می‌توان توانایی گذاشت، می‌توانند مسئولیت ایمنی خودرو را نیز به‌اندازه توانایی‌های خود بر عهده بگیرند.

فناوری جدید چراغ های واکنشی فولکس واگن!

تصاویری که از چراغ‌های عقب این فولکس‌واگن نامشخص مشاهده می‌کنید، با طراحی و گرافیک چراغ‌های هیچ‌یک از مدل‌های موجود در خط تولید فولکس‌واگن تطبیق نمی‌شود؛ اما تصاویر زیر مربوط به خودروی تیگوان شاسی‌بلند بوده که این چراغ‌ها نیز با طرح جدید این شرکت جور درنمی‌آیند؛ اما ممکن است این چراغ‌های جذاب را در جدیدترین مدل گلف 2020 بتوان دید.

فناوری جدید چراغ های واکنشی فولکس واگن!

پس چه گلف جدید این چراغ‌ها را به تن کند یا خیر، این چراغ‌های نسل بعدی فولکس‌واگن درراه‌اند؛ اما منظور از چراغ‌های واکنشی چیست؟ به‌طور خلاصه می‌توان گفت که تعداد 30,000 نقطه نورانی متفاوت به همراه چراغ‌های LED قدرتمند درون این طراحی جای گرفته تا بتواند علاوه بر مسئولیت کلیشه‌ای روشن کردن سطح جاده، تصاویر گرافیکی را نیز از خود به نمایش بگذارد.

فناوری جدید چراغ های واکنشی فولکس واگن!

از طرف دیگر، چراغ‌های عقب LED می‌توانند در موقعیت‌های خاص، به رانندگان دیگر علائمی را نشان داده و یا هنگام پارک کردن نیز، خطوط پارکینگ را روی زمین شبیه‌سازی کنند. این فن‌آوری ازجمله نوآوری‌هایی است که در راستای پیشبرد خودروهای خودران و ارتباط خودرو با خودرو و خودرو با زیرساخت‌های شهر به کار می‌رود.

فناوری جدید چراغ های واکنشی فولکس واگن!

فولکس‌واگن هنوز اطلاعاتی در مورد تاریخ عرضه این چراغ‌ها روی یک خودرو و همچنین نامی از یک خودروی مشخص نبرده است، اما هرچه که است، این نوآوری جذابیت هرچه بیشتری به صنعت خودرو خواهد بخشید.

برچسب ها:

تکنولوژی